Blog

Maroš Kramár v hre Vše o mužích.

Tento päťdesiatnik na to má! Maroš Kramár odhodil košeľu a predviedol svoje namakané ramená.
12. apríla 2013 11:51 ZDROJ: super.cz

Maroš Kramár sa udržiava vo skvelej kondičke.
Maroš Kramár sa udržiava vo skvelej kondičke.

Foto: Archiv Studio DVA, ZDROJ: super.cz

Slovenský herec Maroš Kramár sa napriek svojim takmer 54 rokom, ktoré koncom apríla oslávi, udržiava v závideniahodnej kondícii. Je poznať, že na svojej postave maká a žne ovocie. Nie je to ale len pre dobrý pocit, ale tiež preto, že tričko občas odhodí a svoje ramená zobrazí na divadelných doskách. A kto by sa chcel pozerať na rôsolovité paže postaršieho pána ...

Jednou z inscenácií, kde mu jeho kondičku páni závidia a dámy sa pri pohľade na neho uhryznú do pery, je hra Vše o mužích, v ktorej Kramár exceluje spolu s Filipom Blažekom a Michalom Slaným a ktorú v nedeľu čaká 300-tá repríza. A keďže už ju páni dokonale poznajú, často si pridajú niečo, čo v scenári rozhodne nie je.

"Hru hráme skoro už päť rokov a z hodiny trištvrte, čo mala na premiére, má dnes už tri hodiny. Dali sme už aj prestávku, pretože ľudia si sťažovali, že potrebujú ísť na záchod, ako sa stále smejú. Veľa s chlapcami improvizujeme. Keď sa nám niečo podarí, tak to tam necháme, keď niečo už nezaberá tak vyškrtneme, "povedal Kramár, ktorý je zvedavý, aký dlhý bude jubilejný kus.

S Kramárom hru ťahajú Filip Blažek a Michal Slaný.
S Kramárom hru ťahajú Filip Blažek a Michal Slaný.

Foto: Archiv Studio DVA, ZDROJ: super.cz

Pridaj komentár