Filmografia

FILM

2001 - Královský slib (Kráľ)
1996 - Suzanne (Deny)
1994 - Na krásnom modrom Dunaji (Maroš)
1993 - Fontána pre Zuzanu (Rony Buchamer)
1992 - Trhala fialky dynamitom
1989 - Tobogan (Dostál)
1987 - Víkend za milión (Ičo Daník)
1987 - Jemné umění obrany (Slávek Havel)
1985 - Iná láska (Peter Hradil)
1984 - Lampáš malého plavčíka (Rudo)
1983 - Výlet do mladosti (Tomi)
1982 - Za humny je drak (princ Marián)
1980 - Děti zítřku (Štefan)
1976 - Náš dědek Josef (Borek)
1973 - Pověst o stříbrné jedli (Ondra)
1972 - Ďaleko je do neba (Samko)

TV FILM

2014 - Princezna a písař (Dietrich)
2007 - Maharal - Tajemstí talismanu (Martin Šimko)
2005 - Dva na schodišti
2001 - Deník šílené manželky (Miláček)
1998 - Knieža (Krmčin)
1995 - Malý veľký princ
1994 - Národný hriešnik (Radlinský)
1991 - Dlhá cesta domov
1991 - Dúhová cesta
1990 - Spomalený úder
1989 - Kráľovstvo kaluží
1989 - Nočný spev
1989 - Zlodarov les (Martin)
1988 - Lýrnik Ostap
1986 - Eygletiérovci (Jean Mare)
1985 - Štvrtá hlava draka (Peter/Pavol)
1985 - Ulička stratených snov (Tomi)
1984 - Cesta životom (Jozef Svoreň)
1984 - Čistá biela stena (Jozef Cisár)
1984 - Neodchádzaj nocou letnou
1984 - Vzbúrené mesto (Ondrej Zvončiar)
1983 - Rodinná anamnéza
1981 - Soľ v tráve
1980 - Šiel tovariš svetom
1979 - Čtyři na snehu
1979 - Rosný bod
1979 - Veľký Mogul
1976 - Tereza
1972 - Janko Búrka doma
1972 - Výmyselníci
1971 - Ivko a jeho mať

TV SERIÁL / TV SÉRIA

2015 - Kukučka (Michal Baumann)
2013 - Ordinace v růžové zahradě 2 (MUDr. Richard Varga)
2013 - Búrlivé víno (Miroslav Petránský)
2011 - Nevinní (Ivan Bauer)
2010 - Nesmrteľní (Leo Leonard)
2008 - Expozitúra (Dodo)
2007 - Ordinácia v ružovej záhrade (MUDr. Daniel Fabián)
2007 - Maharal – Tajemství talismanu (Martin Šimko)
2006 - Letište (Václav Schindler)
2005 - Medzi nami
2005 - Ulice (Karel Jareš)
1995 - Dnes večer hrám ja
1987 - Spřízneni dobou
1986 - Alžbetin dvor (Filip Fabici)
1984 - Tajomný ostrov
1984 - Povstalecká história (Janko)
1982 - Život bez konca
1980 - Na baňu klopajú (Ondrík Raduš)

TV INSCENÁCIA

1999 - Rozprávanie neznámeho človeka
1994 - Dvaja muži pod posteľou (Boris)
1993 - Kmotor Remenár a kmotor Hrebenár
1992 - Kmotor Remenár a kmotor Hrebenár
1992 - Európa moja láska (doktor)
1991 - Čerti nespia
1991 - Ružová Anička (Janko)
1990 - Faidra (Hyppolit)
1990 - Niť života
1990 - Útrapy z rozumu
1989 - Zlý záber (Tomáš)
1988 - Lakomý Marko (Ján)
1988 - Lúčenie (Jakub)
1988 - Prípad poručíka Seeborna
1988 - Svěděk času (Ján Benedikti)
1988 - Ten tretí
1987 - Ženský zákon (Miško)
1987 - Päť zŕn - Dalajláma (Dalajláma)
1987 - Priama úmera
1985 - Marka Nalezenka (Pavel Struhár)
1984 - A keď som stretol lásku
1983 - Rozprávky pätnástich sestier - Kováčova múdrosť (Vaska)
1983 - Učiteľka
1982 - Farba tvojich očí
1982 - Chlapec s husľami (konzervatorista Jozef)
1982 - Zimný semester