DIVADLO

Foto: Tomáš Nosil/Instinkt

AKTUÁLNE PREDSTAVENIA

DIVADELNÉ POSTAVY

Ateliér Maroša Kramára
2014 – Tajomné variácie (Abel Znorko)
2011 – Lordi (Lord Butfield)

Studio DVA
2011 – Soukromý skandál (Prof. MUDr. Karel Schwarz)
2008 – Vše o mužích (Zoki, Otec, Max, Robert)

Divadlo WEST – Teatro Wüstenrot
2003 – Kráľovná spieva blues (Barman John)
2000 – Krehká nežnosť (On)
1998 – Mandarínková izba (Roger, Marcel, Postiche, Robotník, Vojak, Číňan, Daniel, Filemon)

Divadlo Nová Scéna
2016 – Madame de Pompadour (Giacomo Casanova, rozprávač)
1997 – Anjel (Anjel)
1993 – Pokrvní bratia (Mickey)
1970 – Vojenský kabát Jura Jánošíka (Ondrík)
1969 – Tri zlaté vlasy Deda Vševeda (Mladý Dedo Vševed)
1966 – Mnoho kriku pre nič (Chlapec)

SND
2006 – Manon Lescaut (Duval)
2003 – Ideálny manžel (Lord Goring)
2002 – Alica v zázračnej krajine (Biely králik)
2001 – Picasso v bare Lapin Agile (Sagot)
1999 – Čajka (Boris Alexejevič Trigorin)
1998 – Lev v zime (Geoffrey)
1998 – Stratený list (Tache Farfuridi)
1997 – Demokrati (Tolkoš)
1995 – Zajac Zajac (Gérard)
1994 – Jazmínko v krajine klamárov (Jazmínko)
1994 – Sen noci svätojánskej (Lysander)
1993 – Lulu (Alwa)
1993 – Andreas Búr majster (Barón Lichtenstein)
1992 – Rómeo a Júlia (Paris)
1991 – Letícia a Ľubovník (Dr. Bardolph)
1991 – Na skle maľované (druhá obn. pr.) (Čert)
1990 – Chrobák v hlave (Camille Chandebise)
1990 – Herodes a Herodias (Ján (Jochanan) Krstiteľ)
1989 – Útrapy z rozumu (Alexander Andrejevič Čackij)
1989 – Samovrah (2. chlapec, 2. muž, 2. podozrivý typ)
1988 – Hry o letnom byte (Tognino)
1987 – Popoluška a princ (Princ)
1987 – Príliš odvážny projekt (Ing. arch. Boris Malý)
1987 – Richard III. (Richard)
1987 – Krvavá svadba (Ženích)
1986 – Lakomec (Cléante)
1986 – Aspernove listy (Pasquale)
1985 – Médeia (Posol)
1973 – Akt uznania (Jegor)

Divadlo ARÉNA
2004 – Rakúska noc (Účinkujú)
2004 – Totálne mimo (Russ Rigel, Hlasy z filmu Primal Rage (Primitívny hnev): Sly)

Divadlo Andreja Bagara v Nitre
1992 – S láskou sa neradno zahrávať (Perdican)
1984 – Zojkin byt (Cherubín)
1984 – Meridián (Miki)
1984 – Cenciovci (Olympio)
1984 – Perikles, kráľ tyrský (Lysimachus, Plavčík, Posol, Rybárik)
1983 – Heš, zubatá, heš! (Andrius Šatas)
1983 – Jarné prebudenie (Melchior, Svetlý chór)
1983 – Biela nemoc (Syn)
1983 – Trójanky (Hermés)
1982 – Dovolenka po zranení (Voloďa)
1982 – Klenotnica kvetov (pôvodný názov Hlinený vozíček) (Sluha na súde, Sluha kráľovho švagra, Druhý kat)
1980 – Jej pastorkyňa (Štvrtý mládenec)
1980 – Sneh nad limbou (Nemec)
1979 – Tri v tom (Cola)